MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsstolar 7908515
nr 790 8515
Trädgårdsstolar
2 st, trä
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:58:04
150 kr
200 kr